Domy na sprzedaż

130-1551-1Do sprzedaży malowniczo położony dom o powierzchni 150 m2 z 1993 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 100 m2, w miejscowości Nowa Wieś Zbąska (woj. wielkopolskie) za cenę 450 000 zł. Chcesz zamieszkać z dala od zgiełku miejskiego w sąsiedztwie lasu i jeziora ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość zakłada się czterech budynków. Budynek mieszkalny wybudowany w latach 90-tych w stylu niedużego pensjonatu. Wnętrze tworzy klimat rekreacji i turystki .

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– łazienka

– pomieszczenie gospodarcze

– pokoje sypialniane

– pomieszczenia pomocnicze.

Wnętrze wymaga odświeżenia. Ogrzewanie gazowe oraz kominkowe. Nowe okna. Ściany tynkowane. Zasilanie elektryczne trójfazowe. Budynek podłączony do sieci wodnokanalizacyjnej. Zwiększając powierzchnię mieszkalną można skorzystać z piętra w budynku mieszkalno-gospodarczym znajdującym się na tej samej posesji. Kupujący ma do dyspozycji duży salon i dodatkowy pokój na poddaszu 50 m2, zaplecze gospodarcze, garaż, magazyn oraz warsztat na parterze – 40 m2. Dla zwiększenia zaplecza gospodarczego dodatkowo trzeci budynek o powierzchni około 50 m2. Innym budynkiem sprzedawanym jest jeszcze stodoła o powierzchni około 100 m2. Teren posesji ogrodzony. Nowa Wieś Zbąska – wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim, w gminie Zbąszyń. Miejscowość leży pod zachodniej stronie przesmyku między jeziorem Błędno i Jeziorem Nowowiejskim. Dojazd do Zbąszynia ,Zbąszynka na lotnisko do Babimostu jak i również na autostradę A2 w Nowym Tomyślu.

Pełna własność z założoną księgą wieczystą. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną ,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Cena ofertowa do negocjacji. Zapraszam na prezentację w ustalonym wcześniej terminie. (130-1551)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 511 709 037

e-mail: jacko@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00