Domy na sprzedaż

102-2341-1Luksusowy dom o powierzchni 200 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 944 m2, na Mazurach, w okolicach Olsztyna, miejscowości Dorotowo (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 1 200 000 zł. Dom całoroczny, jednorodzinny z własną plażą, nad jeziorem Wulpińskim. Do centrum Olsztyna zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Latem idealne miejsce do wypoczynku nad wodą, po pracowitym dniu, a zimą do uprawiania sportów zimowych (łyżwy, bojery). Działka w kształcie prostokąta. Wykonany z cegły, na dachu położony jest gont bitumiczny, wstawiono nowe okna PCV, ściany zewnętrzne zostały ocieplone styropianem 15 cm i wykończone nową jasną elewacją. Wewnątrz zostały odnowione pomieszczenia oraz drewniane podłogi, wstawiono nowy dwu funkcyjny piec gazowy firmy Junkers. Na uwagę zasługuje salon (z kominkiem z płaszczem wodnym jako dodatkowe źródło ogrzewania) z którego wchodzi się schodami na piętro.

Rozkład pomieszczeń:

– 5 pokoi

– garderoba

– kuchnia

– 2 łazienki

– wc

Na niskim parterze znajduje się osobne wejście do pomieszczeń mieszkalnych, które były wynajmowane na wakacje. Na terenie posesji usytuowano osobny budynek gospodarczy z dwoma garażami. Dom jest do zamieszkania od zaraz. Zapraszamy do oglądania i zakupu. Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-2341)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 5273833

Tel. +48 506 039 587

e-mail: j.jankowicz@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00