Domy na sprzedaż

015-1996-1Na sprzedaż ładny dom o powierzchni 260 m2 z zabudowaniami gospodarczymi w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 4 700 m2, w okolicach Bolesławca, w miejscowości Dobra za cene 420 000 zł.

 

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka z wanną

– łazienka gospodarcza z prysznicem

– garaż

I PIĘTRO:

– 3 duże, wyremontowane pokoje

– mały pokój idealny na garderobę.

 

Wszystkie podłogi na piętrze wyłożone drewnianymi deskami w bardzo dobrym stanie. Jeden pokój z wyjściem na przestronny taras. Sprzedaż wraz z istniejącym wyposażeniem. Standard wykończenia: okna plastikowe, częściowo z roletami, podłogi wyłożone deskami, panelami i glazurą, ściany w tynkach gipsowych. Budynek ocieplony, dachówka betonowa, na podwórzu czynna studnia głębiona wraz ze sprzętem, umożliwiająca czerpanie czystej, zdrowej wody.

Wszystkie media, ogrzewanie gazowe. Nieruchomość podpiwniczona oraz posiada strych. Działka ogrodzona i ładnie zagospodarowana starodrzewiem, roślinami ozdobnymi, skalnikiem oraz oczkiem wodnym. Ze względu na dużą powierzchnię działki, z powodzeniem istnieje możliwość wybudowania drugiej, sąsiadującej nieruchomości. Atutem tej oferty jest niewątpliwie lokalizacja, jak i piękna, spokojna okolica. Nieruchomość nie graniczy bezpośrednio z innymi zabudowaniami, co daje swobodę i przestrzeń. Łatwy dojazd drogą asfaltową. Z tyłu nieruchomości znajduje się budynek gospodarczy, który może być wykorzystany na garaż lub warsztat samochodowy. Za budynkiem rozpościera się niczym nie zakłócony widok na pola i lasy. Nieruchomość przy odrobinie wkładu i pracy może na nowo stać się pięknym, relaksacyjnym siedliskiem.

Dodatkowo istnieje bardzo korzystna możliwość wykupienia gruntu rolnego (1,27 ha) znajdującego się bezpośrednio za nieruchomością. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. ZAPEWNIAMY PEŁNĄ PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ KREDYTOWĄ I UBEZPIECZENIOWĄ PRZY ZAKUPIE TEJ I INNYCH NIERUCHOMOŚCI. OFERTA 25 BANKÓW I 30 TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH. MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY KREDYTOWEJ I UBEZPIECZENIOWEJ RÓWNIEŻ WTEDY,KIEDY NIE KUPISZ NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. USŁUGA CAŁKOWICIE BEZPŁATNA. (015-1996)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 75 732 6115

Tel. +48 533 277 426

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00