Domy na sprzedaż

150-47-1Do sprzedaży wolno stojący dom o powierzchni 150 m2 posadowiony na działce o pow. 550 m2, w dzielnicy Gaj, we Wrocławiu za cenę 750 000 zł. Atrakcyjna oferta domu z ogrodem, tarasem i garażem w bardzo dobrej lokalizacji. Oferta bezpośrednia na wyłączność. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura!
2/3 domu – w skład którego wchodzą 2 niezależne mieszkania willowe o pow. 64,4 m2 i 40 m2 garaż 17 m2; działka pow. 550 m2; teren domu i ogrodu całkowicie niezależny, zamknięty i bez części wspólnych z sąsiadem, odrębne księgi wieczyste.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– przestronny salon
– taras
– pokój 17 m2
– pokój 9 m2
– jasna kuchnia
– łazienka
– przedpokój
PRZYZIEMIE:
– przestronny pokój
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
Idealne pod wynajem! (blisko Wydz. Farmacji UM).

Dom dobrze utrzymany, na bieżąco remontowany, zbudowany z cegły, docieplony styropianem 12 cm, otynkowany – tynk strukturalny. Dom suchy, ciepły, słoneczny. Okna nowe PCV, rolety zewnętrzne w kolorze ciemnobrązowym. Podłogi drewniane – deski bardzo dobrze utrzymane, kafle, w przyziemiu panele. Ogrzewanie gazowe z pieca dwufunkcyjnego, dodatkowo piec koksowo-miałowy ze zbiornikiem do podgrzewania wody. Działka dobrze utrzymana i zagospodarowana, ogród połączony z tarasem od strony południowej. Obok budynku, solidny blaszany garaż z podnoszona bramą. Media miejskie: kanalizacja, prąd, gaz, woda.
Dom z bardzo dużym potencjałem-sprzedaż z pełnym wyposażeniem. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację w cichej, kameralnej, willowej części miasta oraz dogodnym i szybkim połączeniem z centrum (ul. Borowską 5 min do centrum). OFERTA BEZPOŚREDNIA NA WYŁĄCZNOŚĆ!! KUPUJĄCY NIE PŁACI KOSZTÓW OBSŁUGI BIURA!! (150-47)

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00