Domy na sprzedaż

150-270-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 190 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2, w okolicach Wrocławia, w miejscowości Cieszyce za cenę 390 000 zł. Nieruchomość położona przy drodze utwardzonej, w drugiej linii zabudowy. Budynek mieszkalny, piętrowy z poddaszem użytkowym.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 4 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój

– strych w części do adaptacji.

W ostatnim czasie wykonano generalny remont instalacji wodociągowej, wymieniono okna na PCV, przeprowadzono remont dachu- nowe pokrycie z blachy dachówkowej, 3 lata temu zainstalowano nowy ciec co na ekogroszek. Na działce obok budynku znajdują się 2 budynki gospodarcze, z których jeden pełni funkcję garażu. Za budynkami znajduje się uprawiany ogród, działka jest ogrodzona. Dom dobrze utrzymany, zbudowany w technologii tradycyjnej, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty blachą dachówkową. Dom suchy, ciepły, na podłogach deski i kafle. Nieruchomość posiada przyłączenie do sieci wodociągowej, elektrycznej, kanalizacyjnej

Dom z bardzo dużym potencjałem. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację w cichej, zielonej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą utwardzoną, asfaltową. Odległości: Kobierzyce; 4 km, Wrocław: 20 km. Oferta bezpośrednia na wyłączność. Kupujący nie płaci kosztów obsługi biura. Uwaga! Dodatkowo istnieje możliwość kupna działki inwestycyjno-budowlanej o powierzchni 0,94 ha w bezpośrednim sąsiedztwie powyższej nieruchomości.Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-270)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 786 42 40

Tel. +48 696 436 549

e-mail: m.pakula@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00