Domy na sprzedaż

150-204-1Do sprzedaży 1/2 domu szeregowego o powierzchni 74 m2 posadowionego na działce o pow. 80 m2, w południowej, prestiżowej, dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 490 000 zł.

Rozkład powmieszczeń:
– przestronny salon
– 2 sypialnie
– zadaszony, duży balkon
– przestronna kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ładnie zagospodarowana działka od strony ppłudniowej. Dom solidny, dobrze utrzymany, zbudowany z cegły, otynkowany, suchy, ciepły, słoneczny. Okna drewniane, na podłodze drewniany parkiet i kafle. Wystawa okien: pn.-płd. Dom podpiwniczony. Wejście do mieszkania z zamykanej klatki schodowej. Do mieszkania przynależy również 1/2 poddasza. Garaż w bryle budynku. Ogrzewanie miejskie. Media miejskie: kanalizacja, prąd, gaz, woda. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem – możliwość dowolnej aranżacji. Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny, jak również jako inwestycja, np. biuro. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację w prestiżowej miasta oraz dogodnym i szybkim połączeniem z centrum (ul. Powstańców Śląskich 7 min do centrum). (150-204)

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40,
Tel. +48 668 391 752
e-mail: a.pakula@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00