Domy na sprzedaż

105-2969-1Do sprzedaży ładny dom o pow. 280 m2 posadowiony na działce o pow. 750 m2 w Warszawie za cenę 1 190 000 zł. Wyjątkowa inwestycja na spokojnym, cichym osiedlu, a zarazem świetnie położonym w dzielnicy Wawer (OSTATNIE 3 DOMY!!!). Do budowy domów posłużyły wyłącznie materiały wysokiej jakości posiadające odpowiednie gwarancje, certyfikaty oraz atesty budowlane. Osiedle cechuje się wysoką jakość wykonania.
Domy wybudowane są w technologii energooszczędnej zapewniającej niski koszt użytkowania lokalu oraz jego trwałość.
Do każdego z domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 188 m2 przynależy działka o powierzchni 250m2, a także jednostanowiskowy garaż i kotłownia połączony wewnętrznym przejściem z domem oraz podjazd na drugi samochód.
Domy oferujemy w cenie od 749 000 PLN w stanie developerskim w zależności od standardu wykończenia (ceny do negocjacji!)
Do sprzedaży przeznaczony jest również dom wolnostojący o powierzchni 240 m2 z działką przynależną o powierzchni 750m2 w cenie 1 195 000. Osiedle jest otoczone ogrodzeniem wykonanym z kształtowników zimno-giętych. Automatyczną brama wjazdowa sterowaną pilotem. Wzdłuż domów biegnie prywatna brukowana droga z prawem współwłasności dla każdego nabywcy domu.
Zapewniamy, dogodne warunki finansowania zakupu domu. Ze swojej strony oferujemy także pomoc w skompletowaniu i przygotowaniu dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku kredytowego.
Oferujemy państwu również możliwość wykończenia domu według indywidualnego projektu klienta. Jesteśmy przekonani, że wybierając nieruchomość z naszej oferty, dokonają Państwo najlepszego wyboru. Bardzo nowoczesne projekty domów utrzymane w pastelowych, spokojnych kolorach. Mieszkania posiadają funkcjonalny i dogodny układ komunikacyjno przestrzenny, dobrze doświetloną powierzchnię mieszkalną, przestronny taras z dostępem z salonu, balkon, stanowisko garażowe, użytkową przestrzeń poddasza. Osiedle budowane jest w technologii energooszczędnej. Mieszkania zostaną oddane w stanie technicznym wynikającym z projektu budowlanego.
Domy wyposażone są w: fundamenty i ściany fundamentowe: żelbetowe, wylewane (beton B-20 stal A0), posadzki ? wylewane na mokro (beton B-15), schody wewnetrzne? żelbetonowe, wylewane na mokro ( beton B-15 stal A0), stolarkę okienną i drzwiową ? typową z PCV, balustrady w technologii ze stali kwasoodpornej, ściany działowe murowane z cegły dziurawki gr. 6,5 i 12 cm, drzwi wejściowe antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, parapety zewnętrzne: blacha szwedzka, tynki wewnętrzne gipsowe, tynki zewnętrzne: typu dryvit, instalację elektryczną miejską
Instalację wodociągową z własnych studni wierconych, instalację kanalizacyjną do projektowanych szamb szczelnych o pojemności 10,00 m2 każde, instalację c.o i c.c.w z własnej kotłowni opalanej gazem miejskim, instalację podtynkową (telewizyjną, telefoniczną, wideofonową), krycie dachu ? dachówka ceramiczna, obróbki blacharskie (rynny i rury spustowe) ? z tworzyw sztucznych PCW, izolacje termiczne i akustyczne: styropian, wełna mineralna, izolacje przeciwwilgociowe: papa asfaltowa na lepiku asfaltowym, folia PCW, abizol R P, murki oporowe z cegły pełnej. W związku z dążeniem do ulepszania produktu, deweloper zastrzega sobie prawo do zmian opisanego wykończenia domów na elementy i systemy o porównywalnej jakości i standardzie. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. 0% Prowizji!! Prowizję sprzedającego pokrywa kupujący! (105-2969)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 30 70 270
Tel. +48 604 077 338
e-mail: p.galazka@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00