Domy na sprzedaż

105-3980-5Do sprzedaży luksusowy dom w zabudowie wolno stojącej o pow. 409 m2 położony na działce 1 804 m2, w atrakcyjnej części Pogodna, wśród nowych domów i rezydencji, w Szczecinie za cenę 1 950 000 zł. Budynek niepodpiwniczony, 2-kondygnacyjny, ze spadzistym dachem pokrytym dachówką ceramiczną w grafitowym kolorze. Wybudowany w 2003 r z ytongu, ocieplony a cała elewacja wyłożona jest cegłą piaskową w białym odcieniu. Dom wykończony w wysokim standardzie w klasycznym stylu przy pomocy architekta wnętrz. Ujmujące, szerokie, drewniane drzwi z eleganckimi witrażami prowadzą na parter domu, w którym wyraźnie oddzielona jest część gościnna od sypialnianej.
Rozkład pomieszczeń:
I KONDYGNACJA:
– przestronny hol
– salon
– kuchnia
II kondygnacja
– pokoje gościnne
– siłownia
– pokój rekreacyjny
– kuchnia
– łazienka
– antresola

Przez przestronny hol, korytarzem przechodzimy do ogromnego salonu z częściowo otwartą obszerną kuchnią. Kuchnia jest umeblowana i w pełni wyposażona. Zabudowana drewnianymi szafkami ( z wysokiej jakości materiału) wraz ze sprzętem AGD ( lodówka , zmywarka, kuchenka, płyta ceramiczna). Salon składa się z dwóch części: jadalni i części wypoczynkowej. W tej drugiej na uznanie zasługuje wytworny kominek oraz bardzo wysokie okna zapewniające dużo światła i dające imponujący widok na taras i ogród. Druga kondygnacja domu to użytkowe poddasze z lekkimi skosami, na którą składa się 120 m2 do podzielenia na pokoje według własnych potrzeb i gustu. Obecnie zaprojektowano tam pokoje gościnne, siłownię, pokój rekreacyjny, przygotowano przyłącza potrzebne do zainstalowania kuchni oraz wykończono łazienkę. Dodatkowo z uwagi na wysokie poddasze jest również antresola. Równie imponująco prezentuje się zagospodarowanie wokół domu. Zagospodarowana działka w kształcie prostokąta ogrodzona jest metalowym parkanem z murowanymi postumentami. Wokół niej posadzono wiele drzewek iglastych. Na skraju działki usytuowany jest murowany niewielki domek gospodarczy, do którego doprowadzony jest prąd i woda. Wokół działki wykonany jest drenaż, oczyszczalnia biologiczna ścieków, zamontowane oświetlenie zapalające się na foto komórkę. Zainstalowano oczywiście system alarmowy z monitoringiem. Dom jest czysty, zadbany i godny polecenia, spełni oczekiwania każdego klienta. Zapraszam na prezentacje.

Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 30 70 270
Tel. +48 606 641 999
e-mail: k.splawska@wgn.pl
e-mail: p.galazka@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00