Domy na sprzedaż

111-835Na sprzedaż ładny dom o powierzchni 340,10 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 415 m2, w miejscowości Sieradz za cenę 330 000 zł. Budynek może pełnić również rolę handlowo-usługową. Dom przy skrzyżowaniu ulic Zagłoby, Chodkiewicza i Sobieskiego w samym centrum Osiedla Hetmańskiego. Kupujący nie ponosi kosztów związanych z współpracą z biurem. Oferta skierowana do tych, którzy szukają możliwości połączenia miejsca pracy z możliwością jednoczesnego zamieszkania lub wynajmu, ze wskazaniem na prowadzenie działalności gospodarczej. Każda propozycja cenowa zostanie rozważona. Budynek trzykondygnacyjny w stanie surowym otwartym położony na działkach o łącznej powierzchni 415 m2. Dane ogólne obiektu: powierzchnia zabudowy: 197,30 m2, powierzchnia użytkowa: 340,10 m2, parter: 161,90 m2, piętro: 96,30 m2, poddasze: 81,90 m2. Media: prąd, woda i kanalizacja doprowadzona do budynku, gaz, telefon i Internet w ulicy. Budynek z przyłączami wykonany bardzo solidnie i z wysokiej jakości materiałów (cegła czerwona pełna z Cegielni Krobanów, pustak ścienny ZMS 26x20x23 z Zakładu Wielenin), ocieplony styropianem 10 cm (IZOLACJA ICOPAL), otynkowany i dachem pokrytym blachodachówką.

Budynek jest przyjazny dla niepełnosprawnych – główne drzwi wejściowe przystosowane są do wjazdu wózkami inwalidzkimi.

Bezpieczna i piękna okolica, a ulica oświetlona nowymi oprawami oświetlenia ulicznego. Podział pomieszczeń, instalacji, rodzaj materiałów i sposób wykończenia – to wszystko teraz może zależeć tylko i wyłącznie od Ciebie. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową a bezpośrednio przed budynkiem przy jezdni miejsca postojowe, które ułatwią Twoim klientom wygodne parkowanie. Idealne miejsce na dla osób chcących mieć własny biznes na „wyciągnięcie ręki”. Super lokalizacja w samym centrum Osiedla Hetmańskiego przy zbiegu ulic umożliwiająca łatwy i szybki dostęp w 3 min do trasy S8 (Warszawa – Łódź, Wrocław). Zadzwoń teraz i umów się na prezentację. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków oraz pomożemy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-835)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 43 827 50 50

Tel. +48 502 666 060

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00