Domy na sprzedaż

146-511-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 196 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 646 m2, w okolicy Rawicza, w miejscowości Miejska Górka za cenę 320 000 zł. Ze względu na układ pomieszczeń, dom idealnie nadaje się dla dwóch rodzin. Istnieje możliwość przebudowy budynku na dwa niezależne mieszkania.

 

Rozkład pomieszczeń:

Na parterze znajdują się: 3 pokoje + kuchnia + łazienka + wc + hol + kotłownia

Na I piętrze znajdują się: 4 pokoje + kuchnia + łazienka + wc + hol + balkon

 

W cenie nieruchomości pozostaje pełne umeblowanie. Dostępne wszelkie media. Ogrzewanie centralne oraz gazowe. Taras otoczony zielenią podzieloną na przestrzeń wypoczynkową oraz ogród. Dwa garaże w osobnej bryle z wygospodarowanym pomieszczeniem gospodarczym. Korzystne położenie: w pobliżu punkty usługowe, markety spożywcze, przedszkole, szkoła. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. (146-511)

 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 723 820 102

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00