Domy na sprzedaż

121-1283-2Do sprzedaży bardzo ładny dom o powierzchni 218 m2 z 2006 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 069 m2, w okolicach Poznania (21 km), w miejscowości Złotniki za cenę 995 000 zł. Dom murowany, dwukondygnacyjny, dach stromy dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną, ocieplony wełną mineralną. Wnętrze domu bardzo przestronne, w którym znajduje się 5 pokoi, 2 kuchnie, 3 łazienki (w tym niezależne mieszkanie ok. 52 m2), pomieszczenia gospodarcze oraz duży garaż na 2 samochody i murowany domek gospodarczy w ogrodzie.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER: salon + taras + jadalnia + kuchnia + gabinet + łazienka + pomieszczenia gospodarcze

I PIĘTRO: sypialnia + garderoba + balkon + sypialnia + łazienka + sauna

Budynek gospodarczy w ogrodzie. Garaż murowany dwustanowiskowy o pow. ok. 34 m2. Podłogi w wykończone parkietami, w salonie kominek, łazienki i kuchnie w płytkach, okna z roletami zewnętrznymi, schody drewniane. Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym firmy Junkers, kominek w salonie z nadmuchem do sypialni na piętrze. Z tyłu domu znajduje się duży ładnie urządzony ogród. Dom nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i na różnego rodzaju działalność biurowo-usługową. W pobliżu bogate zaplecze oświatowe i handlowe. Wspaniała komunikacja z Poznaniem: linie autobusowe, obwodnica Poznania. Bardzo atrakcyjna cena: 995000 zł. Oferta pod opieką licencjonowanego pośrednika. Oferta godna polecenia! WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Prowadzimy również obsługę kredytową współpracując z 20 bankami co umożliwia nam oferowanie naszym klientom najkorzystniejszych kredytów uwzględniając również najnowsze promocje. (121-1283)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 61 611 00 01

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00