Domy na sprzedaż

027-3531-1Do sprzedaży ładny, 2-kondygnacyjny dom o powierzchni 260 m2 z 1988 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 931 m2, w unikalnym miejscu Gór Sowich, na dobrze nasłonecznionej działce, u podnóża kompleksu leśnego za cenę 800 000 zł. Dom jest całkowicie podpiwniczony,, wybudowany w technologii tradycyjnej – murowany z cegły , elewacja zewnętrzna z cegły klinkierowej. Dach konstrukcji drewnianej kryty blachą trapezową, rynny z blachy ocynkowanej.

Rozkład pomieszczeń:

PIWNICA:

– kotłownia

– pralnia

– warsztat przydomowy

– pomieszczenie ze sprzętem ogrodniczym

– hydrofor

– kotłownia

– pomieszczenie na urządzenie sauny i natrysk.

PARTER:

– kuchnia

– jadalnia

– taras

salon

– mniejszy pokój

– holl

– oddzielne wc

PIĘTRO:

– sypialnia

– 3 pokoje gościnne

– łazienka

– holl

– mały balkon.

Na działce wolno stojący garaż – murowany z wjazdem z drogi. Działka bardzo ładnie urządzona, brama wjazdowa metalowa, podjazd z kostki granitowej, dojście do budynku z kostki granitowej, schody wejściowe z granitu. Tynki wewnętrzne regipsy, stolarka wewnętrzna drzwiowa drewniana standardowa,podłogi deski lakierowane,okna pcv, schody z parteru na piętro drewniane.

Instalacje w bardzo dobrym stanie: elektryczna miedziana, CO rury w miedzi, grzejniki stalowe konwektory, kotłownia – kocioł II funkcyjny gazowy (gaz płynny), woda z własnej studni, kanalizacja – przydomowa ekologiczna trzykomorowe szambo. Zbiornik gazu płynnego ma pojemność 2700 litrów. Dom położony jest w urokliwym miejscu i otoczeniu, blisko na szczyt Wielkiej Sowy, do Rzeczki i innych miejsc sportów zimowych, wokół duże kompleksy leśne, trasy turystyczne. Bardzo dobry dojazd samochodem, funkcjonuje też komunikacja autobusowa – przystanek ok 100m od domu. (027-3531)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 74 842 90 60

Tel. +48 604 638 642

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00