Domy na sprzedaż

PENTACON DIGITAL CAMERADo sprzedaży lub zamiany dom o pow. 118 m2 posadowiony na działce o pow. 905 m2, w ok. Wrocławia, w Obornikach Śląskich za cenę 879 400 zł. Budynek bardzo ładny, energooszczędny i rozkładowy typu dwór, w strefie mikroklimatycznej. W okolicy mnóstwo terenów rekreacyjnych. Dom położony wśród lasów i jezior. Bardzo dobry dojazd do Wrocławia (około 20 km) i obwodnicy śródmiejskiej i autostradowej. Wokół ścieżki rowerowe, łowisko i kąpieliska.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– kuchnia
– przedsionek
– korytarz
– 4 sypialnie
– garderoba
– garaż wewnątrz budynku
– łazienka
– wc.

Zagospodarowany ogród z domkiem narzędziowym oraz ze strumykiem i kaskadą i oczkiem wodnym z fontanną. W domku narzędziowym zadaszenie na drewno kominkowe. Dom jest ogrzewany kominkiem oraz (jako opcja) ogrzewaniem elektrycznym fundamentowym. Na podłogach kafle lub panele. Instalacja telefoniczna i alarmowa. Brama wjazdowa i brama do garażu sterowane elektronicznie. Polecam ze względu na położenie. Pomagamy w kredytowaniu. (061-140)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 602 788 171

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00