Domy na sprzedaż

015-2053-1Do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom o powierzchni 218 m2 z 2006 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 707 m2, w Nowogrodźcu (woj. dolnośląskie) za cenę 790 000 zł. Standard wykończenia: okna plastikowe, podłogi wyłożone panelami i terakotą, ściany w tynkach i glazurze. Możliwość zamontowania kominka w salonie i wanny w łazience na piętrze. Dom został wybudowany i wykończony z materiałów najwyższej jakości. Dach kryty dachówką ceramiczną.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER: kuchnia + jadalnia + salon + taras + sypialnia + łazienka + spiżarka + hall

PODDASZE: 5 sypialni + łazienka + hall.

Budynek po termomodernizacji, z kolektorami słonecznymi i klimatyzacją z rekuperacją (odzysk ciepła – w lecie chłodzi, jesienią ogrzewa). Centralne ogrzewanie zasilane piecem olejowym. Woda ze studni i przyłączenie miejskie. W budynku garaż jednostanowiskowy o pow. 19 m2. Dom sprzedawany z pełnym wyposażeniem. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy, sklepy spożywczo-przemysłowe, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, kościół, policja, plac zabaw dla dzieci. Dzięki otwartej przestrzeni oraz doskonale rozmieszczonych oknach, dom jest wyjątkowo jasny i słoneczny, z pewnością każdy poczuje jego niepowtarzalny klimat i odpocznie po trudach dnia codziennego. Kupujący nie płaci prowizji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-2053)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 61 15

Tel. +48 796 090 914

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00