Domy na sprzedaż

125-273-8Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 80 m2 w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 2 014 m2, w miejscowości Miłakowo (woj. warmińsko-mazurskie) w cenie 180 000 zł. Nowa niższa cena. Budynek przedwojenny położony na 20-arowej, skrajnej działce, na obrzeżach miejscowości z widokiem na pobliski las i okolice. Wykonany z cegły, częściowo podpiwniczony, z poddaszem użytkowym. Kryty dachówką, docieplony styropianem. Podłogi drewniane i z paneli. Okna plastikowe.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– wc

– korytarz

– wiatrołap.

PODDASZE:

– pokój

– strych, który można zaadaptować na cele mieszkaniowe.

Centralne ogrzewanie zasilane z własnego pieca na węgiel lub drewno. Doprowadzony wodociąg miejski, linia telefoniczna, szambo. Ciepła woda z bojlera. Możliwość przyłączenia do kanalizacji miejskiej w ulicy. Obok domu murowany budynek gospodarczy o wymiarach 3,7m x 7,7m z dwoma pomieszczeniami. Działka o kształcie zbliżonym do trójkąta, w części południowej lekko obniżona (możliwość wykopania stawu). Obsadzona drzewami owocowymi i krzewami. Częściowo ogrodzona siatką. Z uwagi na swą wielkość i położenie pozwala wydzielić kolejną, mniejszą działkę z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczenie nieruchomości stanowią domy jednorodzinne, od zachodu i północy łąki i pola uprawne. W niewielkiej odległości las i jezioro Mildzie (ok. 1 km). Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Klientom naszej firmy proponujemy pośrednictwo kredytowe. Współpracujemy z kancelarią prawną, pracownią urbanistyczną, biurem geodezyjnym,

a także specjalistami z zakresu wycen nieruchomości i przeprowadzania audytów energetycznych. (125-273)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 672 68 16

Tel. +48 602 697 835

e-mail: d.siemianowski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00