Domy na sprzedaż

125-303-2Do sprzedaży dom o powierzchni 268 m2 z 2006 roku w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 2 767 m2, w miejscowości Kotkowo, na Mazurach za cenę 1 200 000 zł. Budynek solidny, funkcjonalny posadowiony na atrakcyjnej działce, przy lesie, w pobliżu jeziora. 600 m od jeziora Dziki Gil, po prawej stronie drogi gminnej Florczaki – Kotkowo na skrajnej działce, od strony północno-zachodniej przylegającej do ściany lasu z rozległym widokiem na okolicę. Dom wybudowany w tradycyjnej technologii z gazobetonu, docieplony styropianem, o dwóch kondygnacjach nadziemnych i dodatkową powierzchnią na strychu, w całości podpiwniczony. Powierzchnia zabudowy 121,45m2. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką. Okna i drzwi balkonowe PCV, okna połaciowe drewniane, drzwi wewnętrzne z litego drewna. Na parterze drewniane okiennice. Podłogi wyłożone terakotą, w łazienkach na ścianach glazura.

Centralne ogrzewanie i ciepła woda zasilane z kotła na węgiel, miał i drewno. Dodatkowo rozprowadzenie ciepła do górnych pomieszczeń z zamkniętego wkładu kominkowego. W kotłowni bojler elektryczny. Instalacja alarmowa. Dostępne media: prąd (siła), wodociąg, kanalizacja.

Rozkład pomieszczeń:

PIWNICA:

– garaż

– 3 pomieszczenia gospodarcze

– kotłownia

PARTER:

– pokój dzienny

– taras

– kuchnia

– spiżarnia

– sypialnia

– garderoba

– łazienka z wc

– oddzielne wc

– hall

– taras

PIĘTRO:

– 4 sypialnie

– balkon

– łazienkaz wc

– hall.

Wejście na strych poprzez opuszczane schody. Zarówno połacie dachu jak i strop nad piętrem docieplone wełną mineralną. Teren działki ciekawie zagospodarowany i pielęgnowany z dużą dbałością, obsadzony drzewami i krzewami. Mocno pofałdowany ze spadkiem w kierunku północnym. Urządzone skalniaki i ścieżki, drewutnia, piaskownica, huśtawka. W dolnej części boisko, miejsce na niewielki staw. W całości ogrodzony metalową siatką, Atrakcyjna propozycja dla osób ceniących przestrzeń i kontakt z naturą. Kotkowo to popularna miejscowość turystyczna, peryferyjne położenie nieruchomości zapewnia jednak ciszę i spokój. Wokół lasy, jeziora, zabudowa letniskowa. 13 km od Morąga, 35 km od Olsztyna, 60 km od Elbląga. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Klientom naszej firmy proponujemy pośrednictwo kredytowe. Współpracujemy z kancelarią prawną, pracownią urbanistyczną, biurem geodezyjnym,

a także specjalistami z zakresu wycen nieruchomości i przeprowadzania

audytów energetycznych. (125-303)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 672 68 16

Tel. +48 602 697 835

e-mail: d.siemianowski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00