Domy na sprzedaż

125-309-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 168,20 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 256 m2, na Mazurach, w miejscowości Morąg za cenę 520 000 zł. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony, z garażem w bryle budynku i dwuspadowym dachem pokrytym dachówką. Położony ok. 100 m od asfaltu, na skraju wsi, przy drodze gruntowej Łączno – Jurki, z rozległym widokiem na okolicę. Wymaga niewielkiego wkładu finansowego na ukończenie piwnicy, tarasu, balkonów i schodów. W cenie zabudowa kuchni.

Rozkład pomieszczeń: PARTER: przestronny, jasny salon + jadalnia + taras + jasna, otwarta kuchnia z zabudową + pokój z szafą w zabudowie + łazienka z prysznicem + wc + hol + korytarz + wiatrołap. PODDASZE: pokój nad garażem na półpiętrze + pokój z garderobą + balkon + 2 pokoje + hol + łazienka z wanną + wc.

Dodatkowo, nad drugą kondygnacją strych, na który prowadzą składane schody. Piwnica o pow. 90 m2 i wysokości 2,2 m połączona schodami z częścią mieszkalną i niezależnym wyjściem od tyłu budynku. Składa się z 4 pomieszczeń gospodarczych i kotłowni. Garaż o pow. 24,2m 2 z dodatkowym wejściem od tyłu. Ściany zewnętrzne wykonane z gazobetonu docieplonego 12 cm styropianem, na poddaszu 25 cm wełna mineralna. Stolarka drzwiowa wewnętrzna i zewnętrzna drewniana, okna plastikowe i drewniane dachowe. Schody wewnętrzne żelbetowe, zabiegowe ze spocznikiem. Podłogi w pokojach i holu z paneli, w łazienkach i kuchni z terakoty, w piwnicy posadzka betonowa. Instalacja c.o. miedziana zasilana z kotła sterowanego na paliwo stałe typu SAS UWT o mocy 23 kW (cała piwnica ogrzewana). W łazienkach i kuchni ogrzewania podłogowe. Ciepła woda zarówno z pieca, jak i podgrzewana elektrycznie. Wodociąg gminny, przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków typu NV.
Działka płaska, zagospodarowana, porośnięta trawą z nasadzeniami drzewek i krzewów, ogrodzona metalową siatką.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego.

Klientom naszej firmy proponujemy pośrednictwo kredytowe.
Współpracujemy z kancelarią prawną, pracownią urbanistyczną, biurem geodezyjnym, a także specjalistami z zakresu wycen nieruchomości i przeprowadzania audytów energetycznych.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (125-309)

Kontakt:
Tel. +48 89 672 68 16
Tel. +48 602 697 835
e-mail: d.siemianowski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00