Domy na sprzedaż

m.paluchSegment domów na sprzedaż na Pomorzu zaskakuje dużą ilością ofert naprawdę luksusowych nieruchomości. Wśród ofert w WGN najwięcej tego typu willi i rezydencji znajduje się właśnie w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim, nieco mniej w zachodniopomorskim. Wspaniały krajobraz Pomorza przyciąga wiele osób z zasobnym portfelem, które właśnie w tym regionie decydują się wybudować własną nieruchomość.

Dla Pomorza charakterystyczne są liczne, naturalne jeziora i uchodzące bezpośrednio do morza krótkie rzeki. Całe Pomorze usytuowane jest w zlewisku Morza Bałtyckiego. Przepiękne krajobrazy zdobywają serca nie tylko mieszkańców, ale i osób przyjezdnych, które decydują się osiedlić w tym pięknym regionie.
Oferta luksusowych nieruchomości jest tu naprawdę godna uwagi.
Aby przybliżyć standard sprzedawanych domów w stosunku do ich ceny ofertowej, postanowiliśmy zaprezentować je na podstawie konkretnych przykładów ofert dostępnych w ramach WGN.

Dom o powierzchni 195,00 m2, usytuowany na działce o imponującym metrażu 1.144,00 m2, został wystawiony na sprzedaż za kwotę 1.098.000 PLN. Nieruchomość ta zlokalizowana jest w woj. zachodniopomorskim, w Świnoujściu. Ta luksusowa posiadłość wyposażona jest w dogodne unowocześnienia, takie jak regulowane ogrzewanie podłogowe. Wszystkie materiały użyte do budowy domu i a także jego wyposażenie są naturalne, a więc stworzone ze szkła, kamienia, drewna i skóry. Nieruchomość urządzona jest w wysokim standardzie.

W Szczecinie, również w woj. zachodniopomorskim do sprzedania jest luksusowy dom o powierzchni 300,00 m2, na działce o powierzchni 513,00 m2. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej okolicy, z pięknymi widokami. Za domem znajduje się przepięknie zagospodarowany ogród z licznymi egzotycznymi nasadzeniami a także taras wyeksponowany na stronę południowo- zachodnią. Do nieruchomości przynależy garaż na dwa samochody. Cena tej luksusowej nieruchomości to 1.650.000 PLN.

Jeśli komuś marzy się dom z basenem, to w woj. pomorskim do sprzedania jest nieruchomość spełniająca takie oczekiwania. Dom o powierzchni 450,00 m2, na który składa się 10 przestronnych pokoi, znajduje się na działce o powierzchni 2.800,00 m2. Na posesji znajduje się prywatny, duży basen, staw, stajnia, dodatkowe pomieszczenie gospodarcze z letnią kuchnią a także duży garaż. Nieruchomość ta jest więc z pewnością godna uwagi osób lubiących aktywnie spędzać czas. Właścicielem tego domu można stać się za kwotę 1.700.000 PLN.

Koneserzy luksusu i nowoczesnego designu powinni zwrócić swoją uwagę ku nieruchomości usytuowanej w Gdyni, w woj. pomorskim. Znajduje się tam ekskluzywny dom o powierzchni 285,00 m2, znajdujący się na działce o powierzchni 308,00 m2. Posiadłość z niepowtarzalnym ogrodem zimowym na dachu i tarasem. Dom ten stanowi idealne połączenie stylu, komfortu, bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Dom posiada system zarządzania budynkiem, czyli tzw. Inteligentny Dom, który zarządzany jest z dotykowego ekranu LCD. W cenę domu wliczone jest jego wyposażenie, w tym m.in. wysokiej klasy sprzęt telewizyjny i muzyczny. Właściciel luksusowej posiadłości życzy sobie kwoty 2.290.000 PLN.

Najbardziej luksusową ofertą w ramach WGN jest posiadłość znajdująca się w woj. pomorskim, w Gdyni. Ekskluzywny dom znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych i najbardziej malowniczych lokalizacji miasta, w niewielkim odległości od centrum oraz morza. Dom wykończony został z najwyższej jakości włoskich materiałów i w pełni umeblowany. Do nieruchomości przynależy garaż na dwa samochody, sala fitness, solarium, a także duża sauna. Każde pomieszczenie posiada klimatyzację, rolety elektryczne oraz antywłamaniowe. Na tyłach posesji znajduje się ogród z oczkiem wodnym, oświetleniem i systemem nawadniającym. Cena tej niezwykle luksusowej nieruchomości to 2.890.000 PLN.

Jak widać oferta luksusowych domów na Pomorzu jest bogata i dość różnorodna. W ofercie WGN znaleźć można naprawdę godne uwagi propozycje, nieruchomości urządzane z niezwykłym smakiem, przy uwzględnieniu ich dużej funkcjonalności.

Magdalena Paluch
Dział Analiz WGN

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00