Domy na sprzedaż

156-587-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 215 m2 z 2000 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 617 m2, w dzielnicy Kopernik, w Legnicy za cenę 590 000 zł. Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek o bardzo funkcjonalnym układzie.

 

Rozkład pomieszczeń

PARTER:

– kuchnia

– holl

– wc

salon

– balkon

– gabinet

– taras

I PIĘTRO:

 

 

Dom z ogrodem. Atutem jest możliwość wykorzystania parteru na prowadzenie działalności gospodarczej: gabinety, kancelarię, siedzibę firmy. Wszystkie schody, drzwi- parkiet dębowy. Atutem nieruchomości są duże, przestronne, słoneczne pokoje. Ogrzewanie gazowe, piec 2-funkcyjny ze sterowaniem i czujnikiem pogodowym. Wyjątkowy, zagospodarowany ogród. Własna studnia. Samoczynne nawadnianie. Budynek ogrodzony, brama na pilota, częściowo podpiwniczony. Na posesji wiata garażowa- dwa stanowiska. Nieruchomość monitorowana. Kolejnym dużym atutem są niskie koszty utrzymania nieruchomości. Budynek zaizolowany, podwójne mury z wełną w środku. Instalacja miedziana w otulinach.

Link do filmu:

http://www.youtube.com/watch?vuywT5pKyBlI

Kupujący nie płaci prowizji. Gwarantujemy najniższą taksę notarialną. Gwarantujemy ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku. Nasz doradca finansowy znajdzie dla Państwa najlepszy kredyt hipoteczny dopasowany do możliwości finansowych, wynegocjuje najlepsze warunki i dopełni wszelkich formalności. Polecam i zapraszam na prezentację. (156-587)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 530 150 003

e-mail: b.kasiuk@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00