Domy na sprzedaż

0581774-1Do sprzedaży nowy dom o powierzchni 180 m2 posadowiony na działce o pow. 3 000 m2, w Kudowie-Zdroju za cenę 490 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. W budynku mogą zamieszkać dwie rodziny.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– słoneczny salon
– kuchnia
– gabinet/pokój gościnny
– łazienka
PIĘTRO:
– 2 niezależne mieszkania 3-pokojowe z łazienkami.

Wysokie, pełnowymiarowe okna umożliwiają przeznaczenie części piwnicy na cele mieszkalne. Obiekt idealny również na kameralny pensjonat w pięknej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie znanego Uzdrowiska, z garażem dwustanowiskowym. Dwie duże, świetnie usytuowane działki, kojące widoki, cisza, bliskość Parku Narodowego… Oferta idealna zarówno na dom całoroczny jak też sezonowy. Bardzo blisko wyciągów narciarskich (Zieleniec) i szlaków górskich (Góry Stołowe). Uzbrojenie nieruchomości: wykonany wjazd z drogi publicznej, studnia głębinowa wraz z podłączeniem do budynku (hydrofor), sieć kanalizacyjna ze zbiornikiem na nieczystości – instalacja ekologiczna, przyłącze energetyczne i podpisana umowa z ENERGIAPRO (prąd w budynku), przyłącze gazowe wraz ze zbiornikiem podziemnym gazu i podpisaną umową z SHELL GAS (skrzynka z przyłączem w budynku), stały monitoring przez agencję ochrony.
Wykończenie budynku:
– ściany z bloczków keramzytowych (parter, poddasze), piwnica z bloczków betonowych,
– ocieplenie na wysokości piwnicy ze styropianu ekstrudowanego gr.10cm, połać dachowa – wełna mineralna gr.20cm,
– wykonane wszystkie instalacje (woda zimna i ciepła, kanalizacja, c.o., telefoniczna, TV, alarmowa),
– okna PCV w kolorze złocistego dębu z żaluzjami zewnętrznymi sterowanymi centralnie,
– wykonana posadzka betonowa,
– wykonany tynk gipsowy.
Pozostaje uzupełnienie wyposażenia kotłowni i zamontowanie grzejników C.O., zewnętrznego ocieplenia budynku (na wys. parteru i szczyty poddasza), docelowych posadzek w pomieszczeniach, parapetów zewn. i wewn., pomalowanie ścian i wykończenie klatki schodowej. Gorąco polecamy i zachęcamy do obejrzenia. (058-1774)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 74 66 26 555

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00