Domy na sprzedaż

5Luksusowa posiadłość na sprzedaż.

Polecamy Państwu piękną, uroczą, przestronną posiadłość położoną w Kędrzynie obok Kołobrzegu. Posiadłość usytuowana jest na ogromnej i malowniczej działce wśród lasów o wielkości 8,5 hektara, gdzie znajdują się również dwa stawy. Jeden z nich to duży, piękny zarybiony staw z malowniczą wysepką, z miejscem na ognisko oraz grillem. Jest on połączony z brzegiem stylowym mostkiem. Nieruchomość jest doskonale przygotowana do prowadzenia produkcji lub innej działalności gospodarczej. Widać tu również ogromny potencjał do działalności agroturystycznej. Dzięki klimatowi otoczenia jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących spokój i ciszę.
Na działce znajduje się obiekt składający się z dwóch połączonych budynków:
Budynek I parterowy o powierzchni 276,4 m2, gdzie w chwili obecnej trwa produkcja sprzętu wędkarskiego. Znajdują się tam pomieszczenia produkcyjno ? gospodarcze, kuchnia z jadalnią, dwie łazienki (damska, męska), cała podłoga w terakocie, okna PCV, możliwość przerobienia na pokoje gościnne.
Budynek II: parter o pow. 98,1m2 gdzie znajduje się ogromny salon z kominkiem oraz oknem panoramicznym wraz z wyjściem bezpośrednio na staw, łazienka oraz pomieszczenia które w chwili obecnej wykorzystywane są jako magazyny sprzętu. Piętro o pow. 97,8m2 gdzie znajduje się ogromny salon z dużym balkonem z widokiem na staw, pięknie zaprojektowana i wykończona łazienka z kabiną prysznicową, duży przestronny pokój do własnej aranżacji. Poddasze o pow. 52.93m2 gdzie poza przedpokojem znajdują się dwa duże pokoje z oknami połaciowymi.
Na posiadłości znajduje się również budynek gospodarczy o pow. około 300 m2, który również można zaadaptować na pokoje gościnne.
Istnieje również możliwość postawienia domków rekreacyjnych pod wynajem tuż obok stawów.
Gorąco polecam dla ludzi z pasją, którzy chcieliby odmienić swoje życie, inwestując w oazę ciszy i spokoju, jaką niewątpliwie jest przedstawiana posiadłość.

Nr oferty: SD105-1699

Agent: Maciej Brzozowski
licencja: 15973 Szczecin
Kontakt:
Tel.: 91 30 70 270
Tel. kom.: 601 976 591
e-mail: m.brzozowski@wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 525,53 m2
Powierzchnia działki: 85.798,00 m2
Dojazd: utwardzony
Rok budowy: 1996
Cena: 1.990.000 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00