Domy na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż na Kaszubach. Oferta skierowana dla osób, którzy cenią ciszę, spokój oraz prywatność. Nowa, piękna rezydencja o pow. 700 m2 położona na dużej działce o pow. 40 000 m2, na Pojezierzu Kaszubskim. Obiekty wybudowany na fundamentach średniowiecznego zamku, jego fragmenty maja kilkaset lat. Obecnie może służyć zarówno do celów mieszkaniowych, jak i do prowadzenia działalności gospodarczej, np. pensjonatu albo małego hotelu. Kilka miesięcy temu zakończyła się gruntowna restauracja, w trakcie której osuszono i zaizolowano  fundamenty, wymieniono wszystkie instalacje, stolarkę drzwiową i okienną, pokrycie i ocieplenie dachu,kominy,częściowo przebudowano wnętrza dostosowując je do potrzeb hotelowych, wykonano wszystkie prace wykończeniowe,włącznie z wyposażeniem kotłowni,kuchni i pozostałych pomieszczeń.Budynek jest zbudowany z kamienia, cegły i drewna.Drugi budynek, tzw dworek, powstał w połowie XIX w. W 2012 roku przeszedł generalny remont (zakres jw). Budynek jest zbudowany z cegły. Budynki gospodarcze pochodzą z końca XIX w.jeden jest z cegły, drugi z drewna. Obydwa przeszły w tym roku generalny remont (w przypadku tego drugiego oznaczał on praktycznie postawienie nowego budynku w miejscu starego). W głównym budynku (700 m2) znajduje się 14 pokoi hotelowych, zaplecze kuchenne, mieszkanie dla pracowników oraz sala recepcyjna z kominkiem i sala restauracyjno-konferencyjna. W drugim budynku (tzw ?dworku? ? dawnej oficynie dworskiej) są 4 sypialnie, kuchnia z jadalnią i salon z kominkiem.Obydwa budynki maja w pełni wyposażone kuchnie i są umeblowane antykami, częściowo meblami kolonialnymi. Wyposażenie może być zabrane, może tez zostać – to zależy od nabywcy.

Media:
– elektryczność (własna stacja transformatorowa)
– woda (własna studnia głębinowa)
– telefon
– internet
– przydomowa oczyszczalnia ścieków
– ogrzewanie centralne, piec na drewno i inne rodzaje biomasy (biorąc pod uwagę praktycznie nieograniczone zasoby własnego drewna opałowego roczny koszt ogrzewania to ok 300 zł). W obydwu budynkach znajdują się tez kamienne i ceglane kominki. Jedynym z największych atutów tej oferty jest jej lokalizacja, gdyż rezydencja położona jest w pięknym parku (4 ha) z 2 stawami. Piękne, ustronne miejsce nad jeziorem, otoczone rozległymi lasami na obszarze chronionego krajobrazu. Wspaniałe dziewicze tereny do uprawiania sportów wodnych oraz turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Możliwość dokupienia od 20 do 200 ha ziemi wokół. Gorąco polecamy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu.Licencja zawodowa agenta 9880. (063-11361)

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie . Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 204 70 18
Tel. +48 691 951 931

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00