Domy na sprzedaż

015-701-1Do sprzedaży duży dom o pow. 500 m2 posadowiony na działce o pow. 2 770 m2, w ok. Jeleniej Góry za cenę 499 000 zł. Oferta nie tylko dla inwestora. Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej i zamieszkania. Budynek po kapitalnym remoncie w latach 2006 – 2007. Jest to solidna niemiecka konstrukcja w której przed wojna mieściła się duża firma produkująca żywność. Budynek jest wybudowany na podłożu skalistym , co zapewnia mu doskonałą stabilność i bezpieczeństwo. Posiada wszystkie media i zabezpieczenia oraz pozytywna ocenę sanepidu. Każde piętro jest samodzielne w zakresie energii elektrycznej, wody jak i ogrzewania.

CO TU MOŻNA ZROBIĆ ?
To oczywiście inwencja kupującego ale możliwości są duże:
– Produkcja żywności typu eko lub tzw. staropolska – większość produktów można dostać na miejscu od okolicznych rolników . Tego typu produkcja staje się coraz bardziej dochodowa . I są do tego przygotowane pomieszczenia
– agroturystyka
– odnowa biologiczna
– gabinety lekarskie
– elektrownia wodna
– hurtownie różnego typu
I wiele innych … to zależy tylko od Ciebie

Atrakcyjność każdej tego typu działalności stanowi dobra sieć dróg.
To miejsce taką posiada. Bliskość dróg krajowych i międzynarodowych to atut tego miejsca.
Czas dojazdu do przykładowych miejsc :
Wrocław 1h , Jelenia Góra 20 min , Legnica 30 min,
Granica niemiecka Goerlitz – 1h 20 min ,
Granica czeska do 1 h

Rozkład pomieszczeń:
PIWNICE:
– kotłownia
– 3 pomieszczenia gospodarcze
(pomieszczenia o konstrukcji ceglano-kamiennej) otoczona z jednej strony wysokim murem. Wszystkie pomieszczenia maja nową instalacje elektryczna oraz siłę. Łączna powierzchnia to około 140 m2.
PARTER:
– 3 pomieszczenia o łącznej powierzchni 145 m2 wyłożone płytkami od podłogi do sufitów (pomieszczenia osiągają wysokość nawet do 3,5 m). Pomieszczenia są wyposażone w miejsca sanitarne, kratki odpływowe i inne elementy zgodne z wymaganiami sanepidu. Tutaj przed wojna była skoncentrowana produkcja żywności. Na ten poziom można wejść od dwóch stron.
POZIOM 3:
– 5 pomieszczeń na dzień dzisiejszy spełniający rolę gościnnych, ale w każdej chwili mogą być przeznaczone pod inną działalność. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w pełne węzły sanitarne. Na tym poziomie oprócz centralnego ogrzewania jest wybudowany kominek kaflowy. Łączna powierzchnia to 145 m2.
POZIOM 4:
– 3 duże pokoje
– salon
– kuchnia
– łazienka.
Oprócz centralnego ogrzewania znajduje się duży kominek kaflowy. Może to stanowić zaplecze dla firmy lub spełniać rolę mieszkania. Powierzchnia ponad 140 m?

OPIS DZIAŁKI
Działka o powierzchni 27 arów – dwupoziomowa !!! Przed wojna było to miejsce młyna i elektrowni wodnej .W kształcie prostokąta , jednolita z pociągniętą instalacją elektryczną. Poziom wyższy płaski z możliwością rozbudowy dodatkowych budynków , hal czy innych elementów. Poziom niższy z bezpośrednim dostępem do górskiej rzeki Kaczawa ( teren niezalewowy – od poziomu rzeki do budynków i działki jest ponad 8 metrów różnicy ) z pozostałościami po elektrowni wodnej, uzbrojony w energie elektryczną . Działka w całości stanowi potężna bazę do inwestycji. To miejsce jest dla osób potrafiących patrzeć w przyszłość i chcących prowadzić działalność , która będzie owocować dużymi zyskami. Można mieszkać i pracować ale tez można cały budynek przeznaczyć na działalność a dom mieszkalny wybudować na działce – opcji jest wiele. Cena (do małej negocjacji) wyjątkowo przystępna jak za tak duży budynek w takim stanie i z takimi możliwościami.
Forma rozliczenia-gotówka lub mieszkanie w Bolesławcu z dopłatą. ZAPEWNIAMY PEŁNĄ PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ KREDYTOWĄ PRZY ZAKUPIE TEJ I INNYCH NIERUCHOMOŚCI. OFERTA 25 BANKÓW. MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY KREDYTOWEJ RÓWNIEŻ WTEDY,KIEDY NIE KUPISZ NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. USŁUGA CAŁKOWICIE BEZPŁATNA. (015-701)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00