Domy na sprzedaż

063-16628-1Na sprzedaż śliczny dom typu dwór o powierzchni 195 m2 z 2011 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 235 m2, w miejscowości Jaworzynka, w woj. śląskim za cenę 1 299 000 zł. Budynek na fundamencie zbrojonym plus kostka betonowa plus styropian, porotherm 12 plus ocieplenie plus gnejs andezytowy. Ściany grubość 24 cm klejonki modrzewiowej plus ocieplenie wełną 15 cm plus płyta i boazeria. Dach dachówka ceramiczna Cleraton plus papa termozgrzewalna plus 26 mm deska plus 30 cm ocieplenia plus płyta OSB/łącznie z podłogą/.

Rozkład pomieszczeń:
PIWNICA:
– pomieszczenie pod saunę
– pralnia
– kotłownia
– rozdzielnia
– garaż
PARTER:
– wiatrołap
– hol
– łazienka
– kuchnia z piecem kaflowym
– salon z kominkiem ceramicznym
– taras
– ogród zimowy
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– łazienka
– pokój biurowy
– garderoba
STRYCH:
– do zagospodarowania.

Konstrukcja budynku oraz ściany i belki nośne z wysokiej klasy modrzewia i daglezji. Prócz tego użyto: drzewa jesion, sosna i świerk. Większość prac to robota ręczna. Okna drewniane panoramiczne. Schody zewnętrzne wykonane z ciętych samorodków diabazu i bazaltu. Media: prąd 400V – 17kW, oprócz tego przygotowana instalacja alternatywnego zasilania z agregatu prądotwórczego lub z turbiny wiatrowej, woda miejska i studnia głębinowa, biologiczna oczyszczalnia ścieków z rozsączaniem w gruncie. Ogrzewanie pompa ciepła woda-woda na bazie 200 mb pionowych odwiertów. Instalacje: TV, internetowa, alarmowa z monitoringiem, centralnego odkurzacza. Dodatkowo na działce znajduje się całoroczny dom dla gości składający się z saloniku z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni. Działka zagospodarowana. Dworek z piękną panoramą na lasy i góry Polski, Czech i Słowacji /7 km do przejścia granicznego/. Około 3 km od Istebnej i 7 km od wyciągu Zagroń. Po sąsiedzku domy jednorodzinne. Pomagamy przy załatwianiu kredytu. OFERTA GODNA POLECENIA.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART. 66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 32 204 70 18
Tel. +48 691 951 931

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00