Domy na sprzedaż

128-1051-1Do sprzedaży dom o powierzchni 249 m2 z 2004 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 726 m2, w zacisznej i malowniczej okolicy, w miejscowości Gniew (woj. pomorskie) za cenę 399 000 zł. Jeżeli szukacie Państwo spokoju i świeżego powietrza, domu przystosowanego do zamieszkania przez dwie rodziny, bądź budynku do prowadzenia działalności gospodarczej, to miejsce dla Was. Dom na dwóch kondygnacjach ma bliźniaczy rozkład pomieszczeń ponieważ w zamyśle miał służyć jako dwa oddzielne mieszkania. Dlatego też instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna przygotowana jest pod dwa liczniki. Jest to wielkim atutem dla osób które ewentualnie będą chciały wynająć jedną z kondygnacji.

Rozkład pomieszczeń:

– 6 pokoi

– 2 kuchnie

– 2 łazienki

– 2 oddzielne toalety.

W salonie poprowadzony jest komin dzięki czemu na każdym z pięter jest możliwość budowy kominka co z pewnością uatrakcyjni pomieszczenia. W każdym z salonów jest wyjście na własny duży balkon. Dodatkowo do Państwa dyspozycji są trzy pomieszczenia w piwnicy, garaż dwumiejscowy równoległy, duże poddasze, które bez problemu można zaaranżować na kolejne pomieszczenia mieszkalne. Dom jest do wykończenia. Na podłogach są betonowe wylewki. Gotowe do zaaranżowania w dowolny sposób ograniczony jedynie wyobraźnią nowych właścicieli. Dom budowany z pustaków firmy Leier z wypełnieniem styropianowym dzięki czemu dom jest bardzo ciepły. Okna drewniane. Świetne miejsce na połączenie prowadzenia działalności (w piwnicy oraz na piętrach doprowadzona siła). Powierzchnia garażowa została zaprojektowana tak aby można było ją wykorzystać jako pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej ( sklep,warsztat, gabinet lekarski, gabinet kosmetyczny, przedszkole, biuro rachunkowe.), jest pełnowymiarowa (posiada wystarczającą wysokość aby móc tam prowadzić działalność). Dobrym rozwiązaniem byłoby również wykorzystanie niższych kondygnacji ( pomieszczenia piwniczne garażowe pierwsze piętro) do działalności gospodarczej. W takim przypadku powierzchnia mieszkalna dalej zostaje bardzo duża ( drugie piętro poddasze ). Poddasze, dzięki temu iż jest bardzo duże, pozwoli na stworzenie dodatkowego ładnego mieszkania. Do zagospodarowania jest również przestronny ogród. Spełnienie marzeń dzieci gdzie spędzić będą mogły beztrosko czas. Miejsce na huśtawki, zjeżdżalnie, trampolinę, miejsce do gry w piłkę. Miejsce na uboczu a jednocześnie bardzo blisko centrum. Nieopodal znajduję się park miejski i piękne tereny zielone które dla spacerowiczów będą wytchnieniem a osobom ze zwierzętami zapewnią miejsce do ich wyprowadzania. Umów się na prezentację. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Osoby zainteresowane zakupem zachęcam do oglądania. Klient kupujący nie płaci prowizji. Prowizję płaci sprzedający. (128-1051)

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 603 70 55 85

Tel. +48 55 277 65 09

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00