Domy na sprzedaż

128-1141-2Do sprzedaży cudowny dom o powierzchni 122,65 m2 posadowiony na działce o pow. 1 051 m2, w dzielnicy Kiełpino, osiedle Jackowo, w Gdańsku za cenę 355 000 zł. Oferta obejmuje budynek mieszkalny parterowy z użytkowym poddaszem. Jedna z sypialń posiada funkcjonalną garderobę. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej ocieplony wełną mineralną, pokryty dachówką ceramiczną. Komin w części ponad dachem wymurowano z cegły klinkierowej. W całym domu okna PCV. Drzwi płycinowe przeszklone. Nieruchomość położona jest w Kiełpinie na południe od Kartuz. Spokojna okolica i zamknięte osiedle daje poczucie bezpieczeństwa. Droga dojazdowa utwardzona jest kostką brukową.

Rozkład pomieszczeń:
– 5 pokoi
– kuchnia
– 2 łazienki
– garaż
– strych
– kotłownia.

Sąsiedztwo wypełnione nieruchomościami z zabudową mieszkalną jednorodzinną. W pobliżu punkty handlowe, przedszkole, przychodnia, szkoła, restauracja, mini centrum handlowe. Osiedle ogrodzone. Posiada wspólną bramę wjazdową zamykana na pilota. Na działce znajduje się domek wolno stojący. Niezabudowana część działki pozostała niezagospodarowana. Elewacja bez wykończenia. Budynek ocieplony. W pokojach na podłodze panele wysokiej jakości, ściany tynkowane i malowane. Brakuje balustrad balkonu, wykończenia elewacji, schodków zewnętrznych i podjazdu. Parter składa się z salonu, kuchni, łazienki, garażu, kotłowni i klatki schodowej. W salonie uroczy kominek, który umili chłodne wieczory. Znajduje się w nim również wyjście do ogrodu. Posadzka w łazience z terakoty. Wyposażenie: kompakt i umywalka. W kuchni zlewozmywak ze stali nierdzewnej jednokomorowy, na ścianach glazura. W garażu i kotłowni posadzka z terakoty, Brama garażowa uchylna. Na piętrze znajdują się 4 pokoje i łazienka. Do jednego z pokojów przynależy bardzo funkcjonalna garderoba. Z dwóch pokoi wyjście na balkon z widokiem na posesję. Z jednego pokoju wyjście na poddasze. Łazienka wykonana w terakocie i glazurze. Na wyposażeniu jest wanna, kabina prysznicowa z hydro masażem, umywalka i kompakt. Nowa instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna oraz grzewcza z nowym piecem dwu funkcyjnym. POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO! BUDOWANIE JEST DROŻSZE !!! DOM SKĄPANY W SŁOŃCU !!! TU MOŻECIE PAŃSTWO ZAMIESZKAĆ Z RODZINĄ !!! NOWY DOM W KIEŁPINIE, DZIAŁKA GRANICZY Z LASEM !! W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE !! WYJĄTKOWA OFERTA !!! DOM W CENIE MIESZKANIA !!! UWAGA!!! OSOBY ZAINTERESOWANE ZAKUPEM ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA, SUPER OFERTA !!!

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 603 70 55 85
Tel. +48 55 277 65 09

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00