Domy na sprzedaż

widok od tyłu na dom we Wschowie do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 240 m2 (4 pokoje, 3 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 600 m2, we Wschowie (woj. lubuskie) za cenę 320 000 zł.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w domu wygląda następująco:
na PARTERZE domu znajdują się: garaż + spiżarnia + pralnia + pokój + komunikacja + kotłownia + kuchnia + sypialnia
na PIERWSZYM PIĘTRZE domu znajdują się: wiatrołap + 2 pokoje + kuchnia + spiżarnia + hall + łazienka + salon + 2 tarasy
na DRUGIM PIĘTRZE domu znajdują się: hall + garderoba + taras + łazienka + 2 pokoje + klatka schodowa.

Dom wraz z leżącym obok budynku gospodarczym, częściowo mieszkalnym (90 m2), który można zaaranżować pod własne potrzeby. Dom znakomicie sprawdzi się jako jednorodzinny, dwurodzinny albo hotel pracowniczy.

Dom do sprzedaży z opcją przyjęcia w zamian domu albo mieszkania. Masz dom lub mieszkanie i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowej nieruchomości, zadzwoń, podaj jego parametry, my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.

Zapraszam na prezentację domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. (146-1144)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
tel. +48 723 820 102

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00