Domy na sprzedaż

150-286-4Luksusowy dom o powierzchni 265 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 500 m2, we Wrocławiu (Smolec) za cenę 1 490 000 zł. Oferta 0% – kupujący nie płaci prowizji dla biura. Nieruchomość w bezpośrednim otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie bardzo dobrze zlokalizowana – szybki dojazd do centrum Wrocławia oraz dogodne połączenie z A4 i trasami wylotowymi. Oferta idealna dla osób poszukujących niezwykłego klimatu.Dom przedwojenny, bardzo solidny i zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco remontowany. Nieruchomość posadowiona na działce zagospodarowanej, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów zachowujących klimat miejsca. Posiadłość położona w starej części Smolca przy drodze utwardzonej, wśród innych rozległych posiadłości w bezpośrednim sąsiedztwie parku ze starodrzewiem. Uwaga! Istnieje możliwość dokupienia przylegającej działki o powierzchni 6000 m2, co przyczyni się do podniesienia inwestycyjnego potencjału nieruchomości. Posiadłość z wyjątkowym potencjałem. Idealnie nadaje się jako rezydencja rodzinna, siedziba firmy, dom spokojnej starości, hostel, itp. Ze względu na dużą powierzchnię działki oferta atrakcyjna dla potencjalnych inwestorów.

Rozkład pomieszczeń:

KONDYGNACJA 1:

– 3 pokoje

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– taras/ balkon

KONDYGNACJA 2:

– 3 pokoje

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– taras/ balkon

KONDYGNACJA 3:

– 3 pokoje

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– taras/ balkon

Budynek jest podpiwniczony, w bryle budynku garaż na 2-4 samochody oraz drugi garaż na 2 samochody na terenie posiadłości. Łączna powierzchnia mieszkalna 265 m2. Z salonu na parterze wyjście na przepiękny taras (70 m2) z którego rozpościera się widok na ogród. Dom zbudowany z cegły, suchy, elewacja tynk szlachetny, dach czterospadowy pokryty dachówką, na podłogach bardzo dobrze utrzymany parkiet dębowy, schody wewnętrzne dębowe, okna PCV i drewniane, ogrzewanie gazowe i koksowe. Do budynku podłączone wszystkie media; woda, prąd, gaz, kanalizacja, telefon. Lokalizacja i potencjał posiadłości godny polecenia, oferta szczególnie atrakcyjna dla osób ceniących ciszę i wygodę w połączeniu z bliskością i szybkim dojazdem do aglomeracji miejskiej. Cena: 1490 000 zł Sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Nr oferty: 150-286. (150-286)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 786 42 40

Tel. +48 696 436 549

e-mail: m.pakula@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00