Domy na sprzedaż

na zdjęciu bryła domu do sprzedaży we WrocławiuDom na sprzedaż we Wrocławiu (Osobowice) za 1 690 000 zł. Dom ma powierzchnię 361,64 metrów kwadratowych i wybudowany został w 2014 roku na działce o powierzchni 855 metrów kwadratowych. Przy budowie i wykończeniu domu korzystano wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów, takich jak porotherm, wełna mineralna Rockwool o grubości 20 cm, dachówka ceramiczna Nelskamp itp. Dom dla najbardziej wymagających klientów.

Wysoki standard – dom ma zainstalowane ogrzewanie podłogowe na parterze, położone wysokiej klasy panele i ceramikę. Atutem są stosunkowo niskie koszty utrzymania domu. Roczny koszt ogrzewania (wraz z ciepłą wodą) wynosi zaledwie ok. 3 000 zł (średnio ok. 250 zł / mc).

Rozkład pokoi w domu:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– łazienka z wc
– gabinet
– wiatrołap
– hol
PIĘTRO:
– 4 sypialnie
– 4 garderoby
– łazienka
– wc
– korytarz
– 2 balkony.

Dom stoi na narożnej działce. Od strony frontu ogrodzenie z solidną podmurówką; z tyłu działki jest metalowa siatka. Działka wokół domu zagospodarowana. Część powierzchni zajmuje trawnik. Na tyłach domu znajduje się również niewielki ogród warzywny. Na działce posadzone zostały niewielkich rozmiarów krzewy i krzewinki. Działka ciekawie położona, w cichej okolicy.

Doskonała lokalizacja – dom na uboczu, w cichej, spokojnej, bezpiecznej okolicy. Jednocześnie wielkim atutem jest bardzo dobre połączenie z pozostałymi częściami miasta. Kolejną zaletą domu jest bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych. Dom znajduje się niespełna kilometr od Mostu Milenijnego i śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia.

Sprzedaż bezpośrednia domu: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15716)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00