Domy na sprzedaż

widok od frontu domu na sprzedaż we Wrocławiu, Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 301 m2 w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 407 m2, we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, za cenę 1 200 000 zł. Dom podpiwniczony.

Budynek wybudowany i wykończony w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszej jakości.

Rozkład pokoi:

POZIOM -1:

– 4 pomieszczenia gospodarcze

– kotłownia

– garaż

PARTER:

– przedsionek

– hol

– kuchnia

salon

– łazienka

PIĘTRO:

– korytarz

– 3 pokoje

– garderoba

– łazienka

PODDASZE:

– korytarz

– garderoba

– pokój.

Dom do niewielkiego wykończenia. Dzielnica willowa Karłowice. Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2725)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 21

e-mail: wroclaw@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00