Domy na sprzedaż

widok od frontu na dom w Wolborzu do sprzedażyDom na sprzedaż o powierzchni 140 m2 w zabudowie wolno stojącej wybudowany w 1996 roku na działce o powierzchni 660 m2, w centrum Wolborza (woj. łódzkie) za cenę 340 000 zł. Działka w kształcie prostokąta.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– przedpokój
– korytarz
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– garaż
– kotłownia
PIĘTRO:
– hol
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka z wc
– wiatrołap
PODDASZE:
– adaptacja na pokoje.

Dom świetnie nadaje się dla dwupokoleniowej rodziny. Dom w stanie technicznym zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz bardzo dobrym. Dom dobrze utrzymany, czysty, modernizowany na bieżąco.

Na parterze na podłogach w pokojach jasne parkiety; w kuchni, łazience, korytarzu na podłodze płytki. Na ścianach w pomieszczeniach gładzie, okna nowe pcv. W łazience na parterze wanna. Piętro: na podłodze w holu niezniszczona podłoga – parkiet mozaika; w pokojach nowe panele w różnych kolorach; w kuchni i łazience na podłogach płytki. Okna pcv, na ścianach gładź. Łazienka z kabiną prysznicową w stanie bardzo dobrym.

Dom na solidnie ogrodzonej działce uzbrojonej w kanalizację, wodę, prąd. W ulicy także gaz. Teren ładnie zagospodarowany. Dodatkowo budynek gospodarczy drewniany z altaną. Wygodna, bezpieczna okolica. W bliskich odległościach: szkoła, przedszkole, sklepy, boisko sportowe.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4248)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00