Domy na sprzedaż

widok od frontu na dom do sprzedaży w TczewieDom na sprzedaż o powierzchni 155,80 m2 w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 461 m2, w Tczewie (woj. pomorskie) za cenę 399 000 zł. Dom wraz z wnętrzem zaaranżowano w sposób funkcjonalny.

Rozkład pokoi:
PODPIWNICZENIE:
– garaż
– pokój
– pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– część jadalna
– łazienka z wc
PIĘTRO:
– 4 sypialnie
– łazienka z wc

W sypialni znajduje się duża zabudowa typu komandor, i mniejsza na przedpokoju. Dom z możliwością zagospodarowania poddasza na dodatkowy pokój, doprowadzony jest tu prąd. Dom w całości podpiwniczony. Ogrzewanie piecem gazowym.

Dom posiada wiele zalet, ale do najważniejszych należą lokalizacja, cicha, spokojna okolica, bliskość drogi krajowej nr 91, zielonych terenów, zarybionych stawów etc. Nie pobieramy prowizji od Kupującego, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie.Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont domu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. (087-1456)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 100 580

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00