Domy na sprzedaż

na zdjęciu pięknie zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami przy domu w Szczecinie do sprzedażyDom do sprzedaży za 1 550 000 zł w Szczecinie. Dom liczy 420 metrów kwadratowych powierzchni, działka – 5 221 metrów kwadratowych. Dom składa się z 8 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2000. Kupujący nie płaci prowizji pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Rozkład pokoi w domu:
na PARTERZE znajdują się: przedsionek + hol + spiżarnia + pokój rekreacyjno-sportowy + gabinet + wc + pralnia + garderoba + kuchnia + salon + basen + łazienka + kotłownia
na PIĘTRZE znajdują się: hol + 4 pokoje + łazienka + 3 garderoby + 3 balkony.

Wśród wielu zalet domu na pewno należy wymienić atrakcyjną, nobilitującą lokalizację oraz możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza. Dom z piękny, zadbanym i zagospodarowanym ogrodem, na którym znajdują się bardzo oryginalne i atrakcyjnie uformowane rośliny. W domu można wyodrębnić osobne mieszkanie pod wynajem. Dom z krytym basenem o wymiarach 2,8 m x 5,5 m i głębokości 1,55 m, z podgrzewaną wodą, nowoczesnym wyposażaniem (min. filtr piaskowy, pompa cyrkulacyjna, strumień wody, osuszacz powietrza, lampa ozonowa) oraz sauną.

Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników jest zainstalowany, nowoczesny system alarmowy oraz rolety antywłamaniowe (pancerz macro). W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-240)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00