Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od frontu na dom w Starogardzie Gdańskim do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 286 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 400 m2, w Starogardzie Gdańskim za cenę 690 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Architektonicznie nieruchomość składa się z 2 odrębnych domów, które oprócz funkcji stricte mieszkalnej mogą być wykorzystane pod agroturystykę, pensjonat, gabinety odnowy, SPA. Ewentualnie w jednym domu można zamieszkać, a drugi wynająć. Dom o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń:
DOM 1:
PARTER:
– wiatrołap
– kuchnia
– salon
– łazienka
– jadalnia
– schowek
– sypialnia
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– łazienka
DOM 2:
PARTER:
– wiatrołap
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– salon
– taras
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– wc

Atrakcyjna lokalizacja – dom znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się dom drewniany. Ogród to niesamowite miejsce pełne magii i uroku jest zadbany, obsiany trawą z miejscem do spotkań i wspólnego grillowania. Został on skomponowany głównie z drzew takich jak sosna, świerk, modrzew.

Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (128-3325)

Kontakt:
Tel. +48 790 848 843
Tel. +48 603 705 585

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00