Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia dom na sprzedaży w Słupsku, widok od strony ogroduDom na sprzedaż o powierzchni całkowitej 1 473 m2 (wraz z garażami oraz budynkami gospodarczymi) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 13 300 m2, w Słupsku (woj. pomorskie) za cenę 499 000 zł. Oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika. Dom bardzo atrakcyjne zlokalizowany. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony (kotłownia).

Rozkład pokoi w domu z podziałem na poszczególne kondygnacje:
Na parterze:
– wiatrołap
– salonu kąpielowy
– salon
– kuchnia
– jadalnia
Na poddaszu użytkowym:
– 2 sypialnie

W domu wstawiono okna typu PCV, połaciowe, drewniane. W oknach frontowych rolety antywłamaniowe. Na podłogach w sypialniach panele podłogowe, w salonie bambus afrykański. Pozostałe pomieszczenia domu – gres.

Dom o fundamencie betonowym. Ściany konstrukcyjne i działowe z cegły ceramicznej, pełnej. Stopy drewniane ocieplane. Wierzba dachowa drewniana, krokwiowa. Pokrycie dachowe- blachodachówka.

Dom ogrzewany jest piecem CO. na drewno. Instalacje: wodna ze studnią głębinową i hydrofornią, kanalizacja z szambem stałym żelbetonowym o pojemności 10 m3, elektryczna, odgromowa, oświetleniowa.

Rozkład pokoi w budynku mieszkalno-garażowym:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc

Stolarka okienna PCV. Wierzba dachowa drewniana z lekkich wiązarów deskowo-belkowych. pokrycie dachowe, ocieplone z blachy dachówkowopodobnej. elewacja ocieplona z pcv, tynk cementowo-wapienny płytek ceramicznych zdobnych. budynek po kapitalnym remoncie w 2008 roku.

Budynek magazynowy (była stodoła i chlewnia) o powierzchni użytkowej 416 m kw. (powierzchnia zabudowy 462 m kw.) Budynek parterowy, murowany. Stolarka okienna metalowa, drewniana i PCV. Stolarka drzwiowa drewniana i metalowa. Wierzba dachowa drewniana krokwiowo- jętkowa.

Budynek magazynowo-usługowy (dawny kurnik) o powierzchni użytkowej 747 m kw. (powierzchnia zabudowy 831 m kw). Elewacja z tynku cementowo- wapiennego. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Wierzba dachowa z lekkich wiązarów drewnianych. Instalacja wodna i elektryczna.

Dom w pełni ogrodzony płotem metalowym oraz murkiem ozdobnym z kamieni polnych na zaprawie cementowej. Bramy metalowe i metalowe dwuskrzydłowe. Drogi wewnętrzne oraz plac manewrowy z polbruku. Teren zagospodarowany licznymi nasadzeniami drzew owocowych oraz krzewów ozdobnych. Dom idealny dla inwestora. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu.

Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-5486)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 609 117 099
e-mail: k.butler@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00