Domy na sprzedaż

OLYMPUS DIGITAL CAMERADo sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 390 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 268 m2, w Słupsku (woj. pomorskie) za cenę 1 290 000 zł. Dom z budynkiem usługowo-handlowym. Oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika. Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana. Budynek mieszkalny o powierzchni 208 mkw oraz budynek usługowo handlowy o pow. ok. 182 m2.

DOM – rozkład pomieszczeń:

Parter:

– przedsionek

– hol

salon

– jadalnia

– sypialnia

– gabinet

– kuchnia

– wiatrołap

– łazienka

– toaleta

Piętro:

– hol

– kuchnia

– 3 sypialnie

– łazienka

– garderoba.

CZĘŚĆ USŁUGOWO HANDLOWA:

– sklep

– zaplecze socjalne

– magazyn

– biuro

– część zadaszona

budynek serwisowy

Na posesji znajduje się duży utwardzony plac, (z wjazdem przez przesuwna bramę bezpośrednio z ulicy Lotha), który również był wykorzystywany do działalności gospodarczej. Przed budynkiem usługowo-handlowym parking. Dom w doskonałym stanie, ocieplony, kryty dachówką, podłogi drewniane, drzwi również, okna aluminiowe i plastikowe, na ścianach gładzie malowane na kolor.

za domem przepięknie utrzymany ogród z licznymi nasadzeniami zimozielonymi, altana kryta strzechą, grill murowanym oraz dwie kaskady wodne i niewielkie oczko. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Słupska, przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenach mieszkalnych. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-3400)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 59 842 80 75

Tel. +48 693 780 640

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00