Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia widok z frontu na dom w Siewierzu do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 113,66 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) z 2016 roku w zabudowie szeregowej posadowiony na działce o powierzchni 322, w Siewierzu (woj. śląskie) za cenę 560 000 zł. Dom adresowany przede wszystkim do osób chcących zamieszkać w kameralnym i prestiżowym miejscu, aktywnie uczestnicząc w życiu Zrównoważonego Miasteczka.

Dom składa się z:
PARTERU:
– salon
– kuchnia
– kotłownia
– wc
PIETRA:
– 3 sypialnie
– łazienka
– balkon.

Dom posiada poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe, a także dwustanowiskowy garaż. Atrakcyjna lokalizacja – dom znajduje się na kameralnym, nowym osiedlu, nad zalewem. Wysoki standard wykonania – dom wybudowany z najlepszych gatunkowo materiałów. Stan deweloperski. Najważniejsze zalety domu to lokalizacja oraz okoliczne walory wypoczynkowe (trasy rowerowe, biegowe, miejsce na grilla, boiska do gry w piłkę, plaża z kawiarnią, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wyciąg do wakeboardingu, miejsce wraz ze sprzętem do połowu ryb oraz sąsiedztwo trasy S1 Bielsko-Biała – Warszawa.

W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (181-316)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
Tel. +48 533 54 46 46

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00