Domy na sprzedaż

zdjęcei przedstawia widok od frontu na dom w Radomsku do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 128 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) z 2008 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 920 m2, w Radomsku (woj. łódzkie) za cenę 359 500 zł. Dom świetnie nadaje się dla właścicieli firm, kadry managerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy, notariusze), którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej, zadbanej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Cena domu do negocjacji.

Dom bardzo przestronny i zadbany. Wysoki standard. Dom wybudowany i wykończony przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów.
Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się:
– pokój dzienny
– pokój
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– klatka schodowa
na PODDASZU znajdują się:
– klatka schodowa
– 2 pokoje
– pralnia
– duże pomieszczenie

Bajkowa lokalizacja – dom położony jest blisko terenów zielonych, lasu, a także sklepów. Wokół zadbana zabudowa jednorodzinna. W odległości 500 m znajduje się nowoczesny-bezpieczny plac zabaw. Do centrum Radomska – 5 minut. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Radomsko, ul. Reymonta 47. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-29)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl
Tel. +48 510 979 629

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00