Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia widok na dom do sprzedaży w RadomiuDom do sprzedaży o powierzchni 160 m2 z 2004 roku w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 822 m2, w Radomiu (woj. mazowieckie) za cenę 840 000 zł. Dom idealnie nadaje się dla osób, które cenią atrakcyjną lokalizację, zaufane sąsiedztwo oraz lubią spędzać czas w cichym i spokojnym otoczeniu. Oferta idealna dla właścicieli firm, kadry managerskiej czy przedstawicieli wolnych zawodów. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Dom niezwykle prestiżowy, elegancki i przestronny. Dom kompletnie wykończony, rodzinny, piętrowy na zadbanej działce, w bardzo bezpiecznej okolicy. Dom o bardzo wysokim standardzie, przy którego budowie korzystano wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów.

Rozkład pomieszczeń:
na PARTERZE:
– przedpokój
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnię
– łazienka
– wc
na PODDASZU:
– 4 pokoje
– łazienka

Ten dom może być twój za 3 395 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). Ze względu na położenie domu lokalizacja bardzo odpowiada osobom aktywnym fizycznie, a także zawodowo, ceniącym ciszę i spokój, a także celebrowanie rodzinnych posiłków w zadbanym ogrodzie lub na słonecznym tarasie. Dodatkowo w bliskim sąsiedztwie przystanek autobusowy, sklep, stacja benzynowa.

Dzięki współpracy z ponad 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. (158-209)

Kontakt:
Tel. +48 781 114 112

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00