Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedaż w PolkowicachDom na sprzedaż o powierzchni 109,63 m2 w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 274 m2, w miejscowości Polkowice (woj. dolnośląskie) za cenę 390 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

3-kondygnacyjnym dom wybudowany został w systemie czterowarstwowym, fundamenty niezależne wzmocnione kopertą. Okna plastikowe z zewnętrznymi, ocieplonymi roletami, w salonach, podwieszane sufity z oświetleniem energooszczędnym.

Dom ogrzewany nowym dwu-funkcyjnym piecem gazowym z dodatkowym zasobnikiem na wodę. Istnieje również możliwość wykonania podłączenia kominka w salonie.

Dom do kupienia wraz z kuchennymi meblami, sprzętem AGD, szafami zabudowanymi w przedpokoju, półkami ściennymi, regałami w spiżarni, meblami w pralni, zabudową warsztatu.

Dom doskonale położony – blisko szkoła podstawowa w odległości 500 m, liczne sklepy i markety, nie występują również problemy komunikacyjne z dojazdem.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-75)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 724 359 327
e-mail: e.konopska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00