Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim

Dom do sprzedaży o powierzchni 250 m2 (6 pokoi, 3 kondygnacje) z 1970 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 535 m2, w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) za cenę 415 000 zł. Cena do negocjacji.

Dom składa się z:
PARTERU, na którym znajdują się:
– cukiernia
– piecownia
– dekoratornia
– magazyn
– chłodnia
– szatnia
PIĘTRA, na którym znajdują się:
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
DRUGIEGO PIĘTRA, na którym znajdują się:
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Wnętrze domu wykończone w dobrym standardzie: podłodze parkiet jodełka, duży taras na półpiętrze, na parterze okna drewniane natomiast I i II piętro okna PCV. Dom wraz z murowanym garażem wolno stojącym. Wszystkie media. Dojazd drogą asfaltową. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Dom przeszedł modernizację, obecnie jest ocieplony. Działka zagospodarowana i ogrodzona. Dom świetny do zamieszkania przez dwie rodziny.

Atrakcyjna lokalizacja – dom znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, blisko Parku Poniatowskiego. Zapraszamy do oglądania z przedstawicielem biura WGN. Istnieje możliwość zakupu domu wraz z urządzeniami do produkcji cukierniczej (ubijaczka do ciast, dwa piece, multidrop do robienia ciastek kruchych, maszyna do zawijania pączków, walce do mielenia i inny drobny sprzęt). U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. (084-3440)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00