Domy na sprzedaż

102-2347-3Do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni 226,70 m2 z 2011 roku w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 572 m2, w Olsztynie za cenę 449 000 zł. Pozostała do sprzedaży już tylko strona lewa. Zlokalizowany na lekkim wzniesieniu w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Atrakcyjnie i malowniczo położony. Bliskość lasu i jeziora Ukiel a jednocześnie wygodne połączenie z centrum miasta również komunikacją miejską sprawiają, że jest idealne dla chcących odpocząć od zgiełku miasta pozostając w jego pobliżu. Budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem w całości podpiwniczony. Garaż w budynku dwu stanowiskowy. Dach skośny, dwuspadowy z dachówką ceramiczną. Ściany murowane z cegły Silka, elewacja docieplona styropianem, częściowo wykończona w klinkierze.

Rozkład pomieszczeń:

w PIWNICY znajdują się: korytarz + kotłownia + piwnica + garaż

na PIĘTRZE znajdują się: wiatrołap + klatka schodowa + wc + pokój + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny

na PODDASZU znajdują się: klatka schodowa + hol + pokój + łazienka + 2 pokoje + łazienka + garderoba.

Dom wykonany jest w stanie surowym zamkniętym tj. całkowicie wykończony na zewnątrz. Zaletą tego stanu jest to, że można wykończyć dom według własnych upodobań i gustu, oraz użyć materiały wykończeniowe odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom. Jak również i to, że można kontynuować rozpoczęte prace budowlane nie tracąc cennego czasu na uzyskanie stosownych uzgodnień i pozwoleń związanych z rozpoczęciem budowy. Istnieje możliwość zlecenia doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Dodatkową zaletą jest to, że kupujący jest zwolniony z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych. 0% od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Oferowana cena jest brutto. Cena do uzgodnienia. Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Zachęcamy, aby zadzwonić i umówić się na prezentację. Kontakt pod numerem telefonu. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-2347)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 527 38 33

Tel. +48 506 039 587

e-mail: j.jankowicz@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00