Domy na sprzedaż

widok od strony ogrodu na dom w Olsztynie do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 145 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) z 2011 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 536 m2, w Olsztynie za cenę 610 000 zł. Dom świetnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, dla osób wymagających i ceniących sobie komfort, ciszę i spokój. Kupujący nie płaci prowizji.

Najważniejsze zalety tego domu to komfortowe wnętrze, estetyczne wykończenie, nowoczesny wystrój i niepowtarzalny klimat. Dom w znakomitej lokalizacji, bliski kontakt z Naturą, wokół lasy i Jezioro Linowskie. Dom z dwustanowiskowym garażem.

Dom niezwykle starannie wykończony przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Ogrzewanie z sieci miejskiej, niemniej w każdej chwili możemy skorzystać z kominka, który nie tylko zapewni nam ciepło, ale i pozwoli się przyjemnie zrelaksować.

Rozkład pokoi w domu:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– pokój dzienny
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– łazienka

Zamierzasz kupić dom, ale brakuje Ci gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. (167-556)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
Tel. +48 502 600 444

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00