Domy na sprzedaż

widok z ulicy na front domu do sprzedaży w okolicy ŻaganiaDom do sprzedaży o powierzchni 164 m2 (6 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 894 m2, w okolicy Żagania (woj. lubuskie) za cenę 369 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Cena do negocjacji.

Dom składa się z następujących kondygnacji:
PARTERU:
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokoju
– garderoba
PIETRA:
– 3 pokoje
– łazienka z wc
– przedpokój

Dom niebywale przestronny, funkcjonalny i urządzony. Wysoki standard. Na podłogach w części parterowej w pokojach panele, w pozostałych pomieszczeniach terakota. W cenie domu pozostają meble w kuchni oraz w pokojach.

Atrakcyjna lokalizacja – dom położony jest w spokojnej i cichej okolicy. Wokół domu znajdują się miejsca parkingowe oraz ogród. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-545)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl
tel. +48 724 359 329

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00