Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony ulicy na willę do sprzedaży w okolicy WrocławiaDom do sprzedaży o powierzchni 170 m2 (6 pokoi, 3 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 505 m2, w okolicy Wrocławia (ale już na terenie woj. opolskiego) za cenę 260 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom o ładnej architektonicznie bryle, z nową elewacją, usadowiony na solidnym fundamencie i murach z cegły. Dom ma ponadprzeciętny potencjał – zarówno mieszkalny, jak i pod działalność gospodarczą, jak na przykład gabinet lekarski, stomatologiczny, salon fryzjerski lub kosmetyczny. Również sklep lub różnego rodzaju biura będą ciekawą, przyjazną i funkcjonalną propozycją dla klientów. Istnieje wiele wariantów wykorzystania jego licznych pomieszczeń. Wnętrze domu można podzielić na 2 lub 3 niezależne od siebie mieszkania, albo wydzielić pomieszczenia na działalność. Jest też opcja połączenia części komercyjnej z pozostałymi pomieszczeniami na parterze, montując drzwi w ścianie. Będziemy wtedy mogli przejść do tych pomieszczeń bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz domu. Wszystko zależy od pomysłowości , kreatywności lub potrzeb kupującego. Do domu są dwa niezależne wejścia (w tym jedno przystosowane dla osób niepełnosprawnych).

Rozkład pokoi w domu:
STREFA KOMERCYJNA:
PARTER:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
STREFA MIESZKALNA:
PARTER:
– hall
– 3 pokoje
– przedpokój
– kuchnia
– łazienkę
PIĘTRO:
– hall
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– 2 spiżarnie
– taras
STRYCH
– do adaptacji

Atrakcyjna lokalizacja – dom mieści się przy drodze prowadzącej do centrum, co daje gwarancję, że naszymi klientami, pacjentami będą nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale także mieszkańcy miasta. Dom posiada zamontowane 2 piece do CO. Jeden z nich na piętrze, natomiast drugi znajduje się w piwnicy domu. Dom podłączony jest do sieci kanalizacyjnej. W bryle domu znajduje się garaż z nową bramą.

Dużą zaletą domu jest rozmiary i kształt działki umożliwiają wybudowanie drugiego domu wolno stojącego, tak że zarówno jeden jak i drugi dom będą posiadały dużo miejsca wokół. Można też wydzielić osobną działkę i przeznaczyć ją do sprzedania. Kolejną zaletą domu jest ładny i zadbany ogród, gdzie znajdują się iglaki, krzewy ozdobne, kwiaty i drzewa owocowe. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych i spokojne sąsiedztwo. Przed domem zadbane trawniki i szerokie równe chodniki.

Zapewniamy kompleksową obsługę, pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu, doradztwo prawne, usługi rzeczoznawcy – wyceny, notariusza, przekazanie domu, pomoc w przeprowadzce, usługi remontowe, aranżację wnętrz, projektowanie ogrodów. Zapraszam. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (174-47)

Kontakt:
Tel. +48 723 505 936
Tel. +48 792 551 622

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00