Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia dom od strony ulicy w Słupsku do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 1 473 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 13 300 m2, w okolicy Słupska (ale już na terenie woj. zachodniopomorskiego) za cenę 429 000 zł. Oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika.

Dom wraz z garażem oraz budynkiem użytkowym (była ferma kur).
Dom składa się z następujących pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:
PARTER:
– wiatrołap
– salon kąpielowy
– salon
– kuchnia
– jadalnia
PODDASZE UŻYTKOWE:
– 2 sypialnie

Bezpieczeństwo mieszkańcom domu gwarantują rolety antywłamaniowe w oknach frontowych. Na działce znajduje się również drugi budynek mieszkalno-garażowy:
PARTER:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
Obok niego jest jeszcze budynek magazynowy (była stodoła i chlewnia) oraz budynek magazynowo-usługowy (dawny kurnik).

Dom w pełni ogrodzony płotem metalowym oraz murem ozdobnym z kamieni polnych na zaprawie cementowej. Bramy metalowe i metalowe dwuskrzydłowe. Drogi wewnętrzne oraz plac manewrowy z polbruku. Teren zagospodarowany licznymi nasadzeniami drzew owocowych oraz krzewów ozdobnych. Idealna nieruchomość dla inwestora. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu.

Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-7665)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
tel. +48 609 117 099

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00