Domy na sprzedaż

widok od strony ogrodu na dom w okolicach Słupska do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 520 m2 z 2002 roku w zabudowie wolno stojącej (3 kondygnacje, 5 pokoi) posadowiony na działce o powierzchni 1 242 m2, w okolicach Słupska (woj. pomorskie) za cenę 1 590 000 zł.

Rozkład pokoi w domu:
w PIWNICY znajduje się:
– salon rekreacyjny
– bar
– kino domowe
– sauna
– solarium
– gabinet
– kuchnia
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze
na PARTERZE znajdują się:
– wiatrołap
– hall
– salon
– kuchnia
– pokój gościnny
– łazienka z wc
– spiżarnia
– pralnia
– garaż
na PODDASZU UŻYTKOWYM:
apartament sypialniany
– taras
– garderoba
– salon kąpielowy
– 2 sypialnie
– 2 garderoby
– łazienka z wc

Dom parterowy, podpiwniczony, w bardzo prestiżowej lokalizacji. Dom w bardzo wysokim standardzie: sufity podwieszane z wmontowanym punktowym oświetleniem, panele podłogowe, wykładziny dywanowe, płytki podłogowe, tapety, rolety zewnętrzne antywłamaniowe.

Bezpieczeństwa mieszkańców domu strzeże nowoczesna instalacja alarmowa oraz kamery. Luksus domu podnosi bez wątpienia zainstalowana klimatyzacja, centralny odkurzacz, własny agregat prądotwórczy, instalacje samodzielnego podlewania ogrodu oraz instalacja solarna. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę w domu.

Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-6671)

Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 609 117 099

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00