Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom na sprzedaż w okolicy Piotrkowa TrybunalskiegoDom na sprzedaż o powierzchni 68 m2 w zabudowie wolno stojącej wybudowany w 1988 roku na działce o powierzchni 667 m2, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie) za cenę 240 000 zł. Dom na bieżąco doglądany, czysty, gotowy do szybkiego przejęcia. Dom jednorodzinny, parter z poddaszem użytkowym. Działka ładnie zagospodarowana. Dom świetny dla 2-, 3-osobowej rodziny.

Dom wyposażony jest w instalację wodną (sieć miejska), kanalizacyjną (szambo) i elektryczną. Istnieje możliwość łatwego podłączenia domu do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Kanalizacja w ulicy.

Rozkład pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:
Na PARTERZE znajdują się:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– sypialnia
– 2 łazienki z wc
– korytarz
– garderoba
Na PODDASZU mamy:
– 2 pokoje
– część sypialna z miejscem zabaw dla dzieci.

W piwnicy pomieszczenie około 12 metrów z możliwością montażu pieca z rozprowadzeniem ogrzewania centralnego. Dom z powodzeniem może być używany jako letniskowy, rekreacyjny. Łatwo można go też zaadoptować na całoroczny. Należy zainstalować centralne ogrzewanie i zmienić sposób użytkowania w gminie.

W sąsiedztwie domy jednorodzinne całoroczne oraz domy letniskowe. Okolice, cicha, spokojna, bezpieczna, idealna do wypoczynku. Dom świetnie zlokalizowany – blisko starorzecza rzeki Pilicy (doskonałe miejsce dla wędkarzy, osób szukających wypoczynku, ciszy, spokoju). Blisko do lasu, rzeki Pilicy, Klasztoru, oraz zalewu Sulejowskiego.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4078)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00