Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok z boku na dom do sprzedaży w okolicy Piły

Dom do sprzedaży o powierzchni 230 m2 (4 pokoje, 3 kondygnacje) z 2008 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 623 m2, w okolicy Piły (50 km) za cenę 395 000 zł. Dom świetnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny. W cenie są meble kuchenne. Kupujący nie płaci prowizji, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego. Cena do negocjacji.

Dom do sprzedaży w stanie bardzo dobrym, wykonany z suporexów, ocieplony. Dom liczy trzy kondygnacje z poddaszem użytkowym. Komfort użytkowania podnosi ogrzewanie podłogowe.
Rozkład pomieszczeń w domu:
PIWNICA:
– garaż
– kotłownia
– pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
PARTER:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– klatka schodowa
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– kuchnia/gabinet/biuro
– łazienka
– wc.

Atrakcyjna lokalizacja – dom leży w niezwykle malowniczej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. To wprost doskonałe miejsce dla osób ceniących odpoczynek od zgiełku dużego miasta, ceniących ciszę i spokój. Dom do sprzedaży w opcji zamiany na grunty rolne. Przy transakcji zakupu domu zapewniamy obsługę notarialną oraz kredytową. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (153-34)

Kontakt:
e-mail: czarnkow@wgn.pl
Tel. +48 660 610 746

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00