Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok z zewnątrz na front willi do sprzedaży w okolicy Nowej SoliDom do sprzedaży o powierzchni 87 m2 (3 [pokoje) z 2010 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 531 m2, w okolicy Nowej Soli (woj. lubuskie) za cenę 349 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się:
– salon + aneks kuchenny + łazienka
na PODDASZU znajdują się: 2 sypialnie + łazienka

Dom o niezwykle komfortowym wnętrzu wybudowany z wysokiej jakości drewna w bardzo malowniczej lokalizacji, zaledwie 400 metrów od jeziora. Przy domu znajduje się piękny, zadaszony taras z imponującym widokiem na łąkę i pobliskie, bogate w grzyby lasy.

Dom z luksusowym, kompletnie umeblowanym salonem, w którym znajduje się stylizowany kominek żeliwny. Kuchnia z zabudową wykonaną na wymiar (zlew granitowy). W łazience armatura wysokiej jakości. Dom z drewnianymi okuciami wyposażonymi w regulacje, a 3 z nich są wyposażone w moskitiery. Wszystkie okna i drzwi tarasowe posiadają okiennice. Przy domu znajduje się pomieszczenie gospodarcze, w którym mamy liczniki, rozdzielnica elektryczna, elektryczny bojler, regały oraz elektroniczny system sterowania automatycznym podlewaniem.

Nad bezpiecznym snem domowników czuwa nieustannie nowoczesna instalacja alarmowa (centrala alarmowa, czujniki ruchu) umożliwiająca informowanie o stanie nadzorujących urządzeń. Centrala alarmowa umożliwia realizację systemu łączącego funkcje alarmowe oraz automatyki domowej. To prawdziwie inteligentny dom, którym można sterować za pomocą SMS-a. W ten sposób można regulować ogrzewanie (pozwala na jego włączenie i wyłączenie). Regulatory temperatury i urządzenia do sterowania ogrzewaniem pozwalają również na zdalne zarządzanie temperaturą pomieszczeń oraz pracą 8 elektrycznych grzejników i promienników ciepła.

Obok domu znajduje się zagospodarowana działka z piękne przystrzyżonym trawnikiem, gdzie rosną szmaragdowe tuje. Na całej działce system automatycznego podlewania, trawy, drzew i krzewów (20 zraszaczy statycznych i rotacyjnych). W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. (152-575)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl
Tel. +48 724 359 317

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00